У 2018 році група компаній «Реноме» відкрила в селі Понеблі, Рівненського району, орієнтовану на експорт ферму з вирощування равликів.

Група компаній працює в галузях будівництва, девелопменту, інформаційних технологій та еко-проектів.

Нещодавно компанія придбала рибне господарство. Це була емоційна покупка чоловіків-власників «Реноме», які люблять рибалку, – каже Надія Гладкевич, генеральний директор ГК «Реноме».

– Ми купили готове господарство, але у вкрай занедбаному стані. Згодом вивели рибгосп на нормальний стан, але в останні роки ставкову рибу з ринку все більше витісняє морська, яка менше піддається хворобам, яку простіше зберігати і переробляти. І ми почали думати, чим можна додатково завантажити працівників господарства. У минулому році з’явилася ідея ферми з розведення равликів, тим більше, що «Реноме» пропагує екологічні цінності.

Надія Гладкевич відзначила, що поки що цей проект прибутку не приніс, на внутрішньому ринку продукт не користується попитом. Для українців – равлики, це поки що не дешева екзотика. З причини чого переважна більшість їх йде на експорт, де досить сильна конкуренція.

– Сказати точно, що ми і надалі будемо цим займатися, не можу. Прибутки поки що цей бізнес не приніс, але нас хвалять експерти, – розповіла директор «Реноме».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.