Загалом 2018 рік для ТзОВ «Тетра-Агро» (що на Львівщині) був вдалий. Позитивним досвідом ведння бізнесу в непростих умовах, поділився один з співвласників підприємства  – Сергій Прокопенко.

Наразі підприємство взяло участь у чотирьох аграрних виставках, які проводили у Києві та Львові. За рік, що минає, вдалося значно розширити кількість і географію продажів. 

Продовжуємо співпрацю із Львівським національним аграрним університетом щодо вивчення ефективності комплексного мінерального добрива Нітроамофоска-М. Маємо позитивні відгуки науковців щодо застосування препарату під час вирощування озимого ріпаку, озимої пшениці, сої, буряків, моркви, цибулі, картоплі, капусти. Закладено досліди на 2019 рік, метою яких буде вивчення впливу застосування Нітроамофоски-М під час вирощування озимого часнику. Найбільшим досягненням є завоювання довіри споживача, який переконався в ефективності нашого добрива. ТзОВ «Тетра-Агро» модернізує власні виробничі потужності задля збільшення обсягів виробництва.

У цілому минулий рік для аграріїв Львівщини був важкий. Спочатку весняна посуха, влітку — заливні дощі. Далеко не найоптимальніші погодні умови. Звичайно, це позначилося на кількості та якості врожаю. Також не сприяють підвищенню господарської ефективності й цінові стрибки на мінеральні добрива та сильна залежність ринку мінеральних добрив України від імпорту. Але навіть попри вищезгадані виклики, аграрії України зібрали один із найбільших урожаїв за новітню історію.

Високі врожаї — це, звісно, дуже добре. Але водночас вони самі обертаються певним викликом для секторів економіки, суміжних із аграрним. Так, в Україні гостро відчувається брак елеваторних потужностей. Елеватори перевантажені, пропускна здатність транспортних артерій недостатня. Проте, Україна здатна і надалі збільшувати виробництво зернових. А відтак і навантаження на логістичну складову збільшуватиметься. Ці два суміжні напрями мають розвиватися синхронно. Розбудова елеваторів, зернових терміналів, зерновозів — ось привабливі напрями для потенційного залучення інвесторів.

Також не потрібно забувати про гостру потребу розбудови в Україні власної переробки. Це вимога часу. Не варто продавати за кордон сировину, якщо можна продати перероблену продукцію уже з доданою вартістю. Про це багато говорять, але вже давно пора діяти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...