Студентська організація Enactus Ukraine, заручившись підтримкою міжнародних компаній, оголошсила конкурс на кращий інноваційний агростартап. Технологічні рішення можна пропонувати у сферах Food Tech, Ag Tech, Food Waste та інших. Команда-переможець безкоштовно поїде до Німеччини та зможе отримати 15 тисєвро за свій винахід.

Участь у конкурсі можуть взяти команди студентів з усіх ВНЗ України. Для цього потрібно англійською мовою подати заявку, в якій розповісти про свій винахід чи технологію, що вирішують одну із заявлених проблем в агросекторі. Кінцевий термін подачі заявок – 21 лютого.

Серед категорій, в яких можна пропонувати свій винахід:

 – Food Tech – поєднання харчування та технологій;
 – Ag Tech – поєднання с/г та технологій;
 – Food Waste – їжа, яка відкидається або не переробляється у будь-якій точці від процесу врожаю до споживчої продукції;

 – зниження викидів CO2 в атмосферу;
 – Food Security – отримання доступної живильної їжі за умови максимальної екологічності.
«Вже 2050-го населення Землі перевищить 9 мільйярдів, а споживання продовольчих товарів зросте на 70%. Задовольнити попит без інноваційних змін в агросекторі неможливо», – розповідають організатори.

Після 21 лютого організатори відбирають заявки, після чого з командами працюють ментори. 5 липня в Києві відбуваються Національні змагання. Переможці останнього етапу їдуть у кінці липня на Міжнародні змагання, що відбудуться у Франкфурті (Німеччина).

Максимальний приз на Національних змаганнях –  3тис.євро, на міжнародних у Німеччині – 15 тис.євро.

Повідомляє Landlord

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...