Брак робочих рук в сільській місцевості Канади, став причиною розробки експериментальної програми надання роботи мігрантам.

Федеральний уряд Канади запускає нову експериментальну програму по залученню мігрантів в сільські райони країни.
Провінції, які беруть участь в програмі, повинні надати уряду списки вакантних місць, а також детальний план розвитку соціальної інфраструктури, покликаний допомогти мігрантам інтегруватися в суспільство. Програма отримала назву Rural and Northern Immigration Pilot.

Сільські райони забезпечують 30% ВВП Канади. У невеликих містах, що знаходяться далеко від великих центрів, відчувається гостра нестача робочої сили, при цьому 78% мігрантів приїжджають і залишаються в великих містах і мегаполісах.

У період з 2001 по 2016 рік чисельність робочої сили в сільських районах країни скоротилася на 23%. Іншою проблемою є старіння населення.

«Запуск нової імміграційної програми – важливий крок на шляху розвитку економіки сільських районів і приросту населення», – заявив міністр імміграції Ахмед Хусс.

Програма розрахована на залучення 2.750 чоловік з сім’ями, в співтовариства з населенням менше 50 тис., або в міста з населенням до 200 тис. осіб.
У 2017 році уряд запустив схожу програму в атлантичних провінціях Канади (Нью-Брансвік, Нова Шотландія, острів принца Едуарда, Ньюфаундленд і Лабрадор). З моменту запуску Atlantic Immigration Pilot 1.562 людини отримали посвідчення на проживання в атлантичних провінціях.
Rural and Northern Immigration Pilot буде працювати за тим же принципом. Місцева влада, роботодавці та соціальні працівники повинні будуть допомагати мігрантам освоїтися в новій країні. Мета уряду не тільки залучити мігрантів в сільську місцевість, а й зробити все можливе, щоб вони там залишилися.
Пілотна програма буде доступна в Альберті, Британській Колумбії, Манітобі, Саскачевані, Юконі, Онтаріо, Нанавут, Північно-Західних територіях. Списки спільнот, що беруть участь в програмі, оголосять навесні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...