На міжнародній конференції International Soft Fruit Conference 2019, яка відбулася нещодавно в Нідерландах, виробники полуниці підвели підсумки минулого року. Їх зокрема попередили про те, що крайнощі у виробництві, можуть стати нормою. 

У минулому році європейський ринок полуниці був непростим. Починаючи з весни, через стабільно теплі температури і відсутність холодної погоди, багато ягід полуниці дозрівали набагато раніше і швидше. В результаті, полуницю у відкритому грунті, яка зазвичай зріє не менше двох тижнів, доводилося збирати разом з полуницею, яка дозріває в теплицях, що призводило до високої врожайності в сукупності з нестачею робочих рук в пік збору врожаю.

Багато ферм не могли впоратися з такою ситуацією і були змушені залишити частину своїх полів неприбраними. Протягом літа спостерігалася проблема з товарною якістю ягід – занадто багато дрібної полуниці.

«Ціни на велику полуницю залишалися досить хорошими, але дрібна дуже подешевшала. З іншого боку, нерівномірний цикл виробництва – надлишок, а потім дефіцит ягід – призвів до розриву в поставках і стрибків цін. Це був рік крайнощів » – поділився своєю думкою експерт Джерард ван ден Бранд, зазначивши, що «крайнощі стануть нормою і виробникам треба мати це на увазі».

Наразі нестабільна ситуація на ринку суниці не дозволяє інвесторам вкладати кошти в нове обладнання, але ринок ягід як і раніше швидко розширюється, тому розробники технологій готові запропонувати безліч інновацій, в тому числі методи світлодіодного освітлення, що дозволяють вирощувати полуницю цілий рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.