У Франції організація «30 million d’amis» розкритикувала торгові мережі Carrefour, Auchan, Intermarché, Houra і Cora за продаж м’яса вимираючих видів тварин.

Йдеться про зебр, кенгуру, бізонів і страусів, повідомляє європейське видання dlahandlu.pl.

Продаж такого м’яса є цілком легальним. Однак організація вважає, що це аморально.

«У той час, коли біологічне розмаїття в світі руйнується, продаж м’яса зникаючих видів тварин недоцільний. Це дуже поганий сигнал споживачам, який створює хибне враження про те, що популяції зебр ніщо не загрожує», — заявили захисники.

До слова, популяція зебр за останні 25 років дійсно скоротилася. Цих тварин стало на 25% менше.

При цьому варто зазначити, що у Франції продають м’ясо не диких тварин, а зебр, вирощених на фермах в Південній Африці. Однак захисників такий стан справ все рівно не задовольняє.

Як повідомляє Local, люди також активно висловлюють своє обурення в соціальних мережах.

«Вітаю, Carrefour France. У 2019 році не могли б ви також зробити стейки з панди? Спасибі за те, що у вас на полицях є стейки з зебри, тому що в дикій природі їх все менше і менше», — залишив саркастичний коментар в Twitter комік Ремі Гайяр.

В цілому французи не їдять настільки вже багато подібного «екзотичного» м’яса. В середньому вони споживають його раз на рік і менш ніж 300 грамів на людину. «Нормального» м’яса тут з’їдають по 86 кг в рік на людину.