У грудні 2018 р. порівняно з порівняно з попереднім місяцем зросли в ціні 27 харчових продуктів, або 87% соціального кошику. Про це свідчать дані моніторингу Асоціації постачальників торговельних мереж.

При цьому помітного передноворічного подорожчання не спостерігалось, пише на своєму Facebook голова асоціації Олексій Дорошенко.

Загалом, зазначає він, буряк подорожчав на 46%, білокачанна капуста – на 30%, картопля – на 29%, цибуля – на 24%, морква, вершкове масло й яловичина – на 4%, хліб пшеничний із борошна першого та вищого ґатунку, житній хліб, сметана, кисломолочний сир, куряче філе, сало – на 2%, пшоно, куряча тушка, варена ковбаса, батон і морожена риба, молоко та олія соняшникова – на 1,5%, свинина та ячна крупа – трохи більше 1%.

Менш ніж на відсоток зросла вартість макаронів, манки та борошна.

Водночас на 1,3% подешевшав цукор, на 0,4% – рис, на 0,2% – гречка і на 0,1% –курячі яйця.

“Стабільна гривня, падіння цін на паливо, незначне підвищення мінімальної заробітної плати, слабка національна валюта Туреччини, з якої до нас надходить взимку значна частина овочів та фруктів та низька купівельна спроможність українців у січні обумовить незначну продуктову інфляцію першого зимового місяця”, – очікує фахівець.

Хоча, додає він, досвід попередніх 5 років показував, що саме в січні в Україні починався старт високої інфляції, яку вдавалося стримувати лише влітку завдяки “сезонному фактору”.

Проте на початку цього року інфляцію розганятимуть скоріше за все не продукти, а комунальні послуги, які пішли у “вільне плавання”.

До слова, за останній рік інфляція Україні зросла на 9,9%, мінімальна заробітна плата — на 16%, а середня зарплатня — на 24%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...