В Україні за останній рік подорожчало 87% соціального асортименту продуктів. Зросли в ціні всі види хліба, макарони, борошно, рис, пшоно, пшоно, м’ясо, морожена риба, молочні продукти, овочі та багато іншого.

Натомість подешевшали 13% продуктів, що підлягають державному моніторингу. Це цукор, гречка, яблука та яйця, пише на своєму Facebook Олексій Дорошенко, голова Асоціації постачальників торговельних мереж.

Серед ТОП-5 продуктів, які подорожчали найбільше він виділяє:

  • куряче філе (+14 грн на кілограмі до середнього значення 103,6 грн),
  • яловичину (+13 грн, до 127,4 грн/кг),
  • варену ковбасу (+9,7 грн, до 92,2 грн),
  • пшоно (+8,1 грн, до 23,1 грн),
  • цибуля (+7,4 грн, до 12,9 грн).

Чимало у відсотковому співвідношенні додали овочі борщового набору. Наприклад, цибуля на магазинних поличках зросла в ціні в 2,3 раза, морква – в 1,7, капуста – на 63%, буряк – на 28%.

Ціни гуртових закупівель тих самих овочів зросли ще більше. Наприклад, буряк та за рік подорожчали в 2,5 рази, цибуля — в 3,5. А білоголова капуста — у всі в 4 рази.

Аналітики говорять, що нинішні ціни є рекордними. Рік тому овочівники навіть не сподівались отримати стільки за свій врожай.

Разом з тим, Дорошенко додає, що інфляція за рік по Україні зросла на 9,9%, мінімальна заробітна плата — на 16%, а середня зарплатня — на 24%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.