Антимонопольний комітет України надав дозвіл Harveast Holding Limited придбати частку в Agrotime Invest Limited (обидві — Кіпр), яка є власником ТОВ «Агро-холдинг МС». 

Згідно з повідомленням на сайті регулятора, рішення було прийнято 18 грудня і передбачає продаж частки понад 50%.

Варто відзначити, що Harveast Holding Limited, зареєстрована на Кіпрі, є холдинговою компанією HarvEast. Кінцеві бенефіціари останньої – група СКМ Ріната Ахметова і «Смарт-Холдинг» Вадима Новінського.

HarvEast вирощує в Донецькій області пшеницю, соняшник, кукурудзу і ячмінь, а також займається молочним тваринництвом. Має в обробці 97 тис. га землі.

«Агро-холдинг МС», як пише «Інтерфакс-Україна», веде свою діяльність в Київській області. Його власник — кіпрська компанія Agrotime Invest Limited, керівник – колишній міністр аграрної політики Юрій Карасик, а кінцеві бенефіціари – його сини Михайло та Сергій.

У компанії є три дочірні підприємства — сільськогосподарське “Новий Корогод-Агро”, Бородянське хлібоприймальне підприємство і ТОВ «Бурштиновий Лан». За минулий рік «Агро-холдинг МС» заробив майже 10 млн грн чистого прибутку. Втім, це вдвічі менше, ніж в 2016-м.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Рінат Ахметов посів 307 місце в рейтингу 500 найбагатших людей у світі, опублікованому агентством Bloomberg.

Провайдер фінансової інформації оцінив статки Ахметова $5,71 млрд. Згідно з рейтингом, за останній рік його статок зріс на $994 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.