Споживчі ціни на курятину з початку року зросли на 7% і наступного року додадуть не більше 8-10%. Такими очікуваннями поділився Сергій Карпенко, директор Спілки птахівників України.

Внутрішнє виробництво, за його оцінками, також зросте — приблизно на 6-7% протягом 2019 р. При цьому курятина залишиться основним видом м’яса на столах українців завдяки своїй ціновій доступності, зазначає експерт.

Також Україна поступово збільшуватиме свою присутність на експортних ринках.

«Відповідні заходи для цього постійно здійснюються. Зокрема, це стосується таких країн як КНР, Канада, США, ПАР, Корея, Мексика, Японія, Сінгапур та інші», — цитує Карпенко УНН.

При цьому основним драйвером відкриття нових ринків він називає «Миронівський хлібопродукт», який є найбільшим виробником курятини в країні.

До речі, незважаючи на всю доступність курятини, українці можуть собі дозволити не так вже й багато цього виду м’яса. Наприклад, в розрахунку на середньомісячну зарплату в Києві можна купити 131 кг курятини, в Донецькій області — 95 кг, в Дніпропетровській — 92 кг.

Найменше, за розрахунками Української асоціації постачальників торговельних мереж, можуть собі дозволити жителі Херсонської області (66 кг), Чернівецької та Чернігівської (по 67 кг).

Нагадаємо, раніше AgroDay повідомляв, що в Україні найдешевша курятина, але не найдоступніша для населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.