Roshen 0 5

Корпорація Roshen витратила на першу чергу кондитерської фабрики з виробництва бісквітних продуктів у Борисполі в півтора рази більше, ніж планувалося.

Якщо початковий кошторис становив близько мільярда гривень, то реально все обійшлося в 1,5 млрд грн. З них тільки будівельна частина склала 1,2 млрд грн, пише Liga.net.

Вартість проекту оцінювалася в 2,8 млрд грн, а заявлена потужність — 20 тис. т продукції.

При цьому із запуском нової фабрики вкотре Roshen вирішив почекати.

Спочатку відкриття першої лінії планувався на початок 2018-го. Потім його перенесли на осінь. Зараз, імовірно, терміни пересунулися на початок 2019 року.

Співрозмовники видання зазначають, що запуск нової президентської фабрики – «не на часі». Хоча Roshen вже отримала свідоцтво про те, що побудований комплекс є завершеним об’єктом.

«Підприємство на етапі технологічного запуску. Процес поки запускається періодично, щоб відпрацювати безперебійний режим роботи лінії», — коментують у компанії. Там навіть набрали робітників на одну зміну — 52 людини.

У Roshen кажуть, що технологічний запуск триватиме до трьох-чотирьох тижнів.

До слова, перша лінія фабрики буде випускати крекери. Її потужність — близько тонни печива на годину.

Нагадаємо, раніше в компанії заявляли, що на фабрику в Борисполі планують найняти 800-1000 осіб. А оплата праці буде однією з найвищих у місті у виробничому секторі.