Для проведення досліджень риби та ікри в акредитованих державних лабораторіях доводиться два рази на рік віддавати 1,2 кг ікри кожного виду та по 8 кг риби. Про це в інтерв’ю «Інфо-Шувар» розповіла Світлана Заболотна, що займається виробництвом цього продукту.

Для порівняння, в країнах ЄС для проведення повноцінного дослідження достатньо всього 50 г ікри. 

Чому в вітчизняні лабораторії доводиться носити аж в 60 разів більше — незрозуміло, скаржиться Заболотна.

«Сподіваємось, що за допомогою співпраці з Державним агентством рибного господарства, разом з іншими осетроводами нам вдасться привести нормативні документи та оснащення вітчизняних лабораторій у відповідність до євростандартів», — додає вона.

Окрім того, виробництво чорної ікри в Україні ускладнюють і інші моменти. Наприклад, на вітчизняному ринку не виготовляються скляні та бляшані ікорні баночки. Їх доводиться завозити з Німеччини та Франції, а це недешево.

До слова, зараз в Україні є близько тридцяти осетрових господарств, які офіційно зареєстровані. Деякі з них вже виробляють ікру. 

Разом з тим, за даними міжнародного дослідження, Україна знаходиться у трійці лідерів серед тих, хто незаконно імпортує чорну ікру до Європи та США. Поряд з нею у цьому рейтингу — Росія та Іран.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.