З гектара плантації фундука можна отримувати €6-8 тис. прибутку протягом багатьох десятків років. Такими розрахунками на конференції в Києві поділився Ігор Цибенко, директор сертифікованого розплідника «Батьків Сад», пише east-fruit.

Мова може йти навіть про 50-60 років. Звичайно, в разі дотримання правильної агротехніки.

Для цього експерт рекомендує висаджувати плантацію за інтенсивною технологією. Схема посадки — 5*2,5 метри або 5*2 метри. Потім формувати V-подібну шпалеру на 2 пагони і проводити циклічну обрізку.

Базове живлення при посадці слід розраховувати з огляду на результати аналізу ґрунту. А крапельний полив і фертигацію проводити згідно з результатами аналізу води.

Також знадобитися своєчасна захист від хвороб і шкідників, ручне дозапилення, мікоризация.

Крім того, важливо для закладки фундукового саду правильно визначиться з сортом. Він повинен підходити для місцевого клімату.

Цибенко розділяє сорти фундука на промислові та десертні. Перші — це сорти преміального сегменту, з ядром 11-14 мм (Tonda Gentile delle Langhe (TGDL), Tonda Gentile Romana, Tonda di Giffoni). Сюди ж відносяться сорти з великим ядром для використання в подрібненому вигляді («Барселонський», «Каталонський», «Галле», «Косфорд»).

Десертний фундук призначений, як правило, для механізованого збору. Це сорти «Вебба цінний» і «Ламберта червонолистий».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що фундук починає давати прибуток тільки на третій рік. У перші два роки він вимагає багато догляду та уваги.

Вартість посадки одного гектара фундука фахівцями оцінювалася в $3,5-4 тис. Витрати в період збору врожаю складуть ще приблизно $2 тис.

Разом з тим, український фундук охоче купують на зовнішньому ринку. Наприклад, Україна вже успішно експортує горіх для виробництва європейських солодощів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.