Частка генеричних продуктів у загальному обсязі пестицидів з кожним роком зростає. Якщо в 2000 році запатентована продукція займала близько 80% ринку, то зараз – близько 20%. Про це в інтерв’ю SuperAgronom розповів Санджив Рана, головний редактор британського інформаційного порталу Agrow.

Проте, зазначає він, є категорія незапатентованих пестицидів, які технічно є генеричними. В тому сенсі, що вони не мають патентного виробництва.

«Вся справа в тім, що спочатку компанія вносить певні зміни до тих продуктів, які вони мають в лінійці. Їхня частка на ринку становить до 90%. Але таке монопольне становище їй вдається зайняти лише тому, що в неї є незапатентовані пестициди», — пояснює Рана. І додає, що це не зовсім правильне позиціонування в галузі.

Загалом у світі запатентовані та незапатентовані продукти утримують близько 40% ринку, а генеричні – 60%. Та якщо подивитися на частину ринку генеричних препаратів, то більш ніж його половину зайняли 5 або 6 компаній, котрі спираються на НДДКР або R&D розробки.

Таким чином, частка цих компаній на глобальному ринку становить 65-75%, решта 25-35% займають середні та дрібні компанії, додав фахівець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.