Українські комбінати зменшують площі під стаціонарними теплицями. Якщо в 2014 р. під скляними спорудами знаходилося 400 га, то вже до 2018 р. площа скоротилися до 280 га. Про це на міжнародній конференції розповіла Людмила Налбат, комерційний директор ТД «Калинівка-Преміум». 

Якщо порівнювати, то в сусідній Польщі ця площа перевищує 1 000 га, в Нідерландах — всі 6 000.

За словами виробника, тепличний сегмент зараз розвивають тільки роздрібні мережі, прагнучи торгувати власною продукцією.

«Більшість комерційних тепличних комбінатів використовують застарілі технології виробництва. На модернізацію у них просто немає коштів. Тому їм досить важко конкурувати з імпортною продукцією», — цитує Налбат fruit-inform.

І це підтверджується статистикою. За 10 місяців сезону-2017/18 імпорт томатів в Україну зріс майже в 2,7 рази, експорт — навпаки, впав на 27%.

При цьому виробники нарікають на катастрофічно низькі ціни на ринку овочів закритого ґрунту. Саме з цієї причини поточний сезон для більшості комбінатів став збитковим.

Щоб змінити ситуацію, вони вважають за необхідне введення квот на імпорт тепличних овочів, а також модернізацію виробництва за рахунок бюджету.

До речі, майже всі стаціонарні теплиці в Україні були побудовані ще в радянські часи. Вони розташовані поблизу мегаполісів, де є джерела побічного тепла — ГЕС, ТЕС, АЕС. Зараз таких теплиць будується мало — десь 7-8 га за останні 3-5 років.

Найбільше в Україні плівкових теплиць. За різними оцінками, від 8 до 12 тис. га.

Історію про те, чому томат рентабельніший за огірок, а готельний бізнес — це початкова школа для аграрія, читайте тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.