Введення в Україні воєнного стану внесло корективи у роботу лісового господарства трьох прикордонних областей — Сумської, Вінницької та Луганської.

Частково заборонено полювання, посилені приписи щодо носіння форми, а керівникам лісгоспів рекомендовано утриматися від відпусток та узгоджувати виїзд за межі області з керівництвом. У вихідні та святкові дні встановлено чергування. Про це з посиланням на Володимира Бондара, заступника голови Держлісагентства, передає iAgro.

В прикордонних районах Сумської області заборону на полювання ввели ще 28 листопада. Вона діє в Білопільському, Велико-Писаревському, Глухівському, Краснопільському, Путивльському, Сумському, Середино-Будському та Ямпільському районах.

На Вінничині заборонили полювання в Піщанському та Ямпільському районах, які мають 32 км спільного кордону з Придністров’ям. 

У Луганській області заборонено полювання в лісах прикордонних районів і в районах, близьких до зони проведення Операції об’єднаних сил. Дозвіл діє тільки у двох районах — Сватівському і Кремінському.

Луганська область отримала й інші приписи, пов’язані з проведенням ООС, але вони не підлягають розголошенню, говорить Володимир Запара, начальник відділу місцевого облуправління лісгоспів.

Лісівництва інших областей воєнний стан фактично не торкнувся. Де-інде діють лише організаційні обмеження з приводу відпусток. Натомість вони активно зайняті в заготівлі ялинок. Війна війною, а цьогоріч держпідприємствами заплановано реалізувати близько півмільйона новорічних дерев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.