Німецька компанія збирається відкрити під Києвом міні-завод з переробки тари з-під пестицидів, повідомляє Agroguide з посиланням на слова Віктора Погорілого, координатора Агрохімічного комітету Європейської бізнес асоціації.

Лінія запрацює протягом 2019 року. Перероблена тара піде, наприклад, на виробництво оболонки для кабелю, каналізаційних люків і труб, які не знаходяться під тиском.

Частково відходи переробки зможуть використовуватися в повторному виробництві тари для пестицидів.

Переробне підприємство буде випускати чисту продукцію, запевняє Погорілий: після промивання розчинами пластик стає на 99,9% чистим і може використовуватися в самих різних сферах. Правда зберігати в ньому харчові продукти можна з великими обмеженнями.

В Україні вже працюють такі міні-заводи, щоправда, не надто ефективно. Їх основна проблема криється в логістиці. Їм потрібно багато вантажівок для збору сировини, а крім того, лінії переробляють далеко не все, що збирають ці виробництва. Частина тари викуповують у них фальсифікатори, які заливають в оригінальну тару підроблені ЗЗР.

“Наприклад, минулого року під Києвом знайшли великий цех нібито з переробки тари — розповідає Погорілий. — Насправді ж її мили і використовували для фальсифікату».

Як ми писали раніше, непридатні пестициди почнуть вивозити з України вже навесні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.