Сухе молоко з рослинним жиром стає новим зростаючим трендом на ринку. Про це в ході конференції  «Молочний бізнес-2018» розповів Юка Лікітало, генеральний секретар Eucolait, провідної європейської асоціації в сфері торгівлі молочними продуктами, пише Інфагро.

Консалтингове агентство GIRA оцінює загальний розмір ринку цього продукту приблизно в 600 тис. т.

Основний ринок для сухого молока з рослинним жиром – Західна Африка, розповідає європейський експерт.

На його погляд, молочний порошок з рослинним жиром настільки успішний, тому що зберігається довше одного року, як це рекомендовано для цільного сухого молока (СЦМ). При цьому не обов’язково строго контролювати температуру зберігання.

В цілому альтернативний продукт значно дешевший за СЦМ, ідеально підходить для країн з жарким кліматом і обмеженою інфраструктурою холодильного ланцюга.

Внутрішнє виробництво в цих країнах, наприклад в Сенегалі, зростає, розповідає Лікітало. Але воно не може задовольнити весь попит. Крім того, в таких країнах як Сенегал переробляється лише невелика частка молока, близько 10%, а сире молоко не можна перевозити на великі відстані.

Додатковим фактором, який сприяє торгівлі сухим порошком з рослинними жирами, є низькі ввізні мита. У більшості випадків вони становлять близько 5-10% у цьому регіоні, підсумував експерт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.