На українському ринку цибулі — справжня лихоманка. Тільки за останній тиждень ціни на овоч зросли на 21,1% і нарешті зрівнялися з польськими (0,41 $/кг).

Ситуація настільки непередбачувана, що вклавши гроші в цибулю, перекупники на «пустому місці» отримують через кілька днів по 10-20% додаткової виручки. Імпортери доки довезуть овоч з Таджикистану, Узбекистану чи Казахстану, теж можуть розраховувати на непоганий заробіток, пише east-fruit.

Аналітики видання зазначають, що зараз на вітчизняному ринку пропонується лише закордонна цибуля. Українська до недавнього часу експортувалась в Європейський союз. Вже минулого тижня ці поставки зупинилися, наша цибуля для ЄС стала задорогою.

Які запаси цибулі зараз мають вітчизняні виробники, експерти не беруться оцінювати. Хоча вважають, що не все так погано і радять продавати зараз, не чекаючи другої половини сезону.

Цілком імовірно, що у березні-квітні ціни будуть меншими, прогнозує Українська плодоовочева асоціація. При цьому нинішня вартість цибулі дозволяє розраховувати на високий прибуток при мінімальних витратах на зберігання.

Раніше AgroDay писав про те, що ціни на цибулю обновили абсолютний рекорд. Натомість нарешті почала дешевшати морква.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...