5 05 2014 Ytr 696x482

Боллівудський актор Амітабх Баччан погасив всі кредити фермерів, які проживають в південному індійському штаті Уттар-Прадеш, де він народився.

Вийшло понад 40 млн рупій, що приблизно відповідає $560 тис. Таким чином Баччан врятував від боргів 1398 своїх земляків, пише BBC.

На доказ цьому у своєму блозі він опублікував одноразовий розрахунковий документ і пообіцяв передати підтверджуючі папери колишнім боржникам, щоб у них не виникло складнощів надалі.

Також актор запросив фермерів на зустріч, яка відбудеться 26 листопада. І навіть зарезервував для цього квитки на потяги, які слідують в Мумбаї, де він живе.

06243512

Зараз 76-річна зірка Боллівуду каже, що його наповнює почуття виконаного обов’язку.

До слова, питання боргових зобов’язань є надзвичайно болючим для індійських фермерів. Протягом десятиліть агровиробництво в країні супроводжувалася посухою, виснаженням рівня ґрунтових вод, зниженням продуктивності і відсутністю модернізації.

Як результат, з 1995 р. щонайменше 300 тис. фермерів покінчили життя самогубством.

Зазначимо також, що Амітабх Баччан є одним з найпопулярніших і найвідоміших акторів в Індії. Він знявся в більш ніж 190 фільмах, а в останні роки також знімався в Голлівуді.