Світове виробництво цукру в 2018/19 маркетинговому році складе 185,9 млн т, що на 9 млн т дотягує до показника попереднього сезону. Поряд з цим глобальне споживання збільшиться до нових рекордних показників. Про це з посиланням на листопадовий звіт Міністерства сільського господарства США (USDA) пише reuters.

Американські аналітики уточнюють, що падіння відбудеться в основному за рахунок Бразилії, де спостерігається зниження врожайності і зростає частка цукрової тростини, яка йде на виробництво біоетанолу.

Очікується, що виробництво цукру в Бразилії знизиться на 8,3 млн т і складе 30,1 млн т. Тим часом індійське виробництво зросте на 1,8 млн т до рекордних 35,9 млн т.

USDA констатує, що вперше за більш як 15 років виробництво в Індії перевищить рівень Бразилії.

Зростання виробництва в Індії призведе до збільшення світових запасів, які за прогнозом складуть рекордні 53 млн т, навіть з урахуванням того, що споживання збільшиться.

Зокрема, очікується, що глобальне споживання зросте до 176,8 млн т з 174 млн т в 2017/18 МГ. Для порівняння, у попередньому, травневому звіті USDA оцінювала цей показник в 177,6 млн т.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.