Latifundistcom Seeds 03 696x442
Фото: latifundist

З Глухівського елеватора «Росток-холдингу» на адресу Миронівського заводу з виготовлення круп і комбікормів незаконно вивозиться зерно, арештоване в ході слідчих дій. Про це повідомив адвокат Михайло Величкович, який представляє інтереси потерпілої сторони.

Як розповів адвокат, «охорону арештованого майна здійснює Державна служба охорони, що входить в структуру МВС. Вивіз фур, навантажених заарештованим зерном, став можливий у зв’язку з блокуванням невідомими особами патрулів Державної служби охорони».

Величкович також додав, що «керівництво «Росток-Холдинг», організовуючи вивезення та розкрадання арештованого зерна, свідомо ставить під удар всіх, хто бере участь у цих незаконних діях, починаючи від працівників елеватора, водіїв зерновозів, закінчуючи покупцями такого зерна. Фактично, керівництво Миронівського заводу з виготовлення круп і комбікормів безпосередньо бере участь у розкраданні заарештованого зерна разом з «Росток-Холдингом».

Адвокат акцентував увагу на тому, що «законодавством України передбачена кримінальна відповідальність за розтрату, відчуження, приховування майна або інші незаконні дії з майном, на яке накладено арешт або яке описано, чи порушення обмеження права користуватися таким майном, здійснене особою, якій це майно ввірено». Такі дії караються обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати керівні посади на строк до трьох років.

Як раніше писали ЗМІ, 16 листопада правоохоронними органами в рамках розслідування кримінальної справи за фактом шахрайських дій власників «Росток-Холдингу» були проведені санкціоновані судом огляди на елеваторах, що входять до складу агрокомпанії. За результатами слідчих дій, що належить підприємствам «Росток-Холдингу» зерно, що зберігається на зернових складах агрохолдингу в Глухові та Новгород-Сіверському було описано, вилучено та передано на відповідальне зберігання керівникам елеваторів. Зерно, що зберігається на зазначених елеваторах, не може бути ні реалізовано, ні вивезено.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Апеляційний суд Харківської області підтвердив обґрунтованість і законність арешту, накладеного слідчим суддею Харківського районного суду Харківської області на зерно, нерухомість і корпоративні права підприємств «Росток-Холдинг», з урахуванням зібраних слідством доказів про скоєний злочин. Фігурантами кримінальної справи є співвласники «Росток-холдингу» Віктор Купавцев і Віктор Кияновський.