Кліматичні умови та водні ресурси дозволяють вирощувати в Україні понад 100 тис. га рису. Однак фактично засівається лише 13 тис. га. Про це в своєму блозі на iAgro розповідає Володимир Дудченко, директор Інституту рису НААН.

За його оцінками, внутрішнього виробництва рису зараз вистачає, аби задовольнити третину споживання. Сіють культуру в Херсонській та Одеській областях, хоча вже є зацікавленість культивувати і серед фермерів Полтавщини та Дніпропетровщини. Останні виділяють під цей напрямок рибні ставки, які за своєю структурою подібні до рисових чеків.

Зараз в Україні нараховується 30 тис. га рисових зрошувальних систем, виробництвом займається приблизно 30 підприємств. Але їх могло би бути значно більше, вважає Дудченко. Особливо з огляду на те, що рентабельність вирощування культури в останні роки складає 100%.

«Рисівники розпещені такими добрими показниками. І якщо отримують рентабельність менше 100%, то заявляють, що наступного року рис не сіятимуть», — розповідає науковець.

Він ділиться, що собівартість тони рису-сирцю, в залежності від врожайності, зараз коливається в межах 4-5 тис. грн. Вихід крупи при переробці становить до 65%, отже її собівартість — 8-8,5 грн/кг.

При ціні реалізації близько 14 грн/кг, рентабельність виробництва крупи експерт оцінює в межах 75%.

Тобто, що вирощування рису, що його переробка на крупу є доволі перспективним напрямком виробництва. Проте у 2019 році значних коливань у посівних площах під рисом не прогнозується. Навряд чи засіють понад 12,5 тис. га, підсумовує Дудченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рис та горіхи стають на півдні України чудовою альтернативою кавунам і томатам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.