16 листопада правоохоронні органи в рамках розслідування кримінальної справи за фактом шахрайських дій власників «Росток-Холдингу» провели санкціоновані судом огляди на елеваторах, що входять до складу агрокомпанії.

Про це повідомив юрист фірми Kinstellar Костянтин Лікарчук, який представляє інтереси Якова Грибова.

Як розповів Лікарчук, за результатами слідчих дій, зерно, що належить підприємствам «Росток-Холдингу» і зберігається на зернових складах агрохолдингу в Глухові і Новгород-Сіверському, було описано, вилучено та передано на відповідальне зберігання керівникам елеваторів.

Згідно із законодавчими нормами, це зерно не може бути ні реалізовано, ні вивезено. Охорону арештованого майна здійснює Державна служба охорони, що входить в структуру МВС.

Також 16 листопада слідчий суддя Харківського районного суду Харківської області наклав арешт на зерно підприємств «Росток-Холдингу», що зберігається на елеваторі агрохолдингу в Ічні.

Лікарчук також повідомив, що 17 листопада правоохоронці припинили спробу групи осіб вивезти зерно з одного з елеваторів. На сьогоднішній день слідство виявляє організаторів і посередників протизаконних дій, а також покупців цього зерна.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Апеляційний суд Харківської області підтвердив обгрунтованість і законність арешту, накладеного слідчим суддею Харківського районного суду Харківської області на зерно, нерухомість і корпоративні права підприємств «Росток-Холдинг» з урахуванням зібраних слідством доказів про скоєний злочин.

Фігурантами кримінальної справи є співвласники «Росток-холдингу» Віктор Купавцев, Віктор Кияновський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.