З початку 2018 року імпорт молочних продуктів в Україну зріс на 51%, повідомляє Latifundist з посиланням на слова Вадима Чагаровського, голови ради директорів «Союзу молочних підприємств України».

За його підрахунками, імпорт збільшився в основному за рахунок збільшення закупівель сиру. Обсяг його ввезення збільшився на 45%.

Зростання споживання імпортних сирів в Україні, вважає Чагаровський, став можливим завдяки зростанню купівельної спроможності українців, а вона в свою чергу підвищилася за рахунок збільшення їх тіньових доходів.

Як ми писали, за підсумками 2017-го, Україна імпортувала 10 тис. т сирів. Причому ця цифра з року в рік зростає, і 2019-2020 році країна повернеться до рівня імпорту сичужних сирів приблизно в 11 тис. т.

Це складе 15-20% ринку і стане великим викликом для українських виробників, адже ціни на вітчизняний сир вже наблизилися до імпортних, а іноді вони навіть вище.

Останнім часом українські виробники сирів навіть почали відмовлятися від масових розпродажів продукту. На це їх «надихнуло» не тільки зростання замовлень від торгових мереж на початку осені, але і падіння гривні.

Українські компанії сподівалися, що їм вдасться за рахунок цього більше заробити на експорті і що девальвація національної валюти зменшить імпорт зарубіжних сирів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.