Камери, встановлені на підприємствах “Миронівського хлібопродукту” фіксують емоції співробітників, повідомляє «Fixygen» з посиланням на слова власника агрохолдингу Юрія Косюка, які він виголосив на форумі «Деригенти змін».

“Всі знаходяться під камерами, — каже він. — Ми моніторимо і відкалібровуємо емоції по 70 пунктам”.

За словами Косюка, дослідження довели, що щасливі люди продуктивніше працюють. Щоб підвищити життєрадісність співробітників, з ними працюють психологи. Але якщо і психологи виявляються непродуктивними, то безрадісних, як це не сумно, звільняють.

Крім того, камери Косюка стежать і за вагою співробітника. Одна з них показала, що співробітник, який працює на досить високій позиції, почав товстіти. Це ознака ліні, впевнений глава компанії. Тим більше, що і в розмові цей працівник зізнався, що «щастя для нього – «поїсти і все».

Однак така щаслива людина “МХП” не підходить: мовляв, вона демотивована і займає місце, на якому інша домоглася б більшого.

“Вибачте за такі експериментики, — резюмував свій кейс Косюк. — Але перевірте на собі».

Кадрові рішення він вважає ключовими в розвитку своєї компанії, і зізнається в декількох менеджерських помилках, коли своєчасно не міняв людей, які не справлялися зі своїми обов’язками.

На думку власника «МХП», досвід холдингу показує, що на будь-яке місце в їх компанії завжди знайдеться кандидат, який зробить цю роботу краще.

Раніше ми повідомляли, що МХП перестав бути публічним підприємством. Також холдинг і його власник потрапили в список економічних санкцій РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.