Одне місце в агротуристичному готелі може принести фермеру прибутку стільки ж, скільки одна корова, пише “Агро-Центр” з посиланням на дослідження експертів ЄС.

Сьогодні зелений або аграрний туризм в Євросоюзі становить 20% доходів туристичної галузі. Наприклад, в Італії за останні 10 років число ферм, вільних для відвідування туристами, зросла в сім разів. У Польщі під зелений туризм можна здавати до п’яти кімнат без сплати податку.

В Європі цей вид діяльності приносить деяким фермерам до 70% доходів. Причому, для багатьох це не лише додатковий заробіток для підримки основного напрямку, якщо той виявиться нерентабельними, але і спосіб реклами.

Українські аграрії ще не до кінця оцінили можливості зеленого туризму. За підрахунками фахівців, у сільській місцевості є близько 200 тис будинків, які можна використовувати в якості готелів, і в цілому цей напрямок може приносити одному господарству до 500 млн грн на рік.

Мирослава Павлюк, організатор проекту “Тур де ферм”, зазначає, що сільський туризм як бізнес приваблює в Україні насамперед молодих початківців фермерів.

Як ми писали раніше, третина українців в 2018 році хотіли спробувати агротуризм як варіант відпочинку і 20% вже це зробили.

Крім того, українські аналітики галузі підраховували раніше, що на сільському зеленому туризмі за сезон можна додатково заробити від 20 до 150 тис. грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.