Американська C21 Investments отримала в Україні першу ліцензію на імпорт сировини, виробництво і продаж на зовнішній ринок продуктів з марихуани. Про це повідомляється на сайті, а також у Twitter компанії.

Ліцензія передбачає імпорт високоякісної канабідіол-сировини (КБД), екстрактів та концентратів КБД, готових продуктів, переробку, а також реекспорт концентратів і продаж готової продукції в Євросоюз та на інші світові ринки.

У компанії вважають, що отримання ліцензії є свідченням якості її продукції. І вже будують великі плани на розвиток канабіс-індустрії.

«Для нас це можливість побудувати нову галузь, створити робочі місця, а також використовувати конкурентні переваги України для доступу до ЄС», — зазначив Роберт Чейн, головний виконавчий директор C21 Investments.

Зараз компанія подає заявки на додаткові ліцензії, в тому числі, на вирощування в Україні конопель.

C21 Investments вже відкрила представництво в Києві. Сама компанія являє собою великого вертикально інтегрованого виробника канабісу і продуктів з нього. Володіє площами, на яких вирощується марихуана в штаті Орегон. А кілька місяців тому анонсувала поглинання найбільших в Орегоні виробників преміальної упаковки їстівних продуктів з канабісу за $6,8 млн.

У C21 відзначають, що екстракти КБД і продукти з мінімальним вмістом канабіоїдів є законними в більшості країн Європейського союзу. Це величезний ринок з 742 млн потенційних споживачів.

Разом з тим, в Україні канабіс є забороненим до обігу наркотичним засобом. Незважаючи на це, за даними ООН, його постійно вживає близько 3% українців.