Число судових позовів до компанії Bayer AG, пов’язаних з гербіцидом, що містить гліфосат, в США перевалило за 8700. Власників компанії серйозно турбує, як це відіб’ється на прибутках корпорації, повідомляє Reuters з посиланням на слова Вернера Бауманна, головного виконавчого директора Bayer.

Він запевняє, що корпорація подужає судові витрати – для цього їй знадобиться $12 млн., але лише на половину процесів. «Ми будемо рішуче і всіма силами захищатися», — сказав він.

Бауманн стверджує, що у компанії достатньо досвіду в таких судах, зокрема, пов’язаних з гліфосатом. При цьому Bayer збільшує число обслуговуючих їх адвокатів.

Як ми писали раніше, за літо акції компанії впали більш ніж на 10% — до 83,48 євро, або найнижчого рівня майже за два роки.

Обвал викликаний рішенням каліфорнійського суду стягнути з “Моnsanto” — дочірньої компанії німецької корпорації компенсацію в $289 млн за шкоду, завдану її препаратом здоров’ю місцевого шкільного садівника.

Присяжні визнали, що гербіциди на основі гліфосату призвели до розвитку раку у садівника, після того, як він обробляв цими препаратами рослини.