За останній місяць ціни на груші в Україні зросли в півтора рази. Вирощування цього плоду залишається незаповненою нішею, повідомляють аналітики EastFruit.

Вони порівнюють грушеву кон’юнктуру з небувалим в цьому році перевиробництвом яблук і таким же падінням цін на них.

Сьогодні садівники, хоча і продовжують збір врожаю груш, можуть отримати за 1 кг в середньому вже 9,8 грн, в той час як за яблука лише половину цієї суми.

А груша одного з найкращих сортів «Конференція» котирується на рівні 15 грн/кг, причому без доставки, що на 23% більше, ніж за ті ж груші виручають польські фермери. Ціна на “Конференцію” в цій країні впала за місяць на 20%.

За ідеальних умов для вирощування груш, підкреслюють експерти, Україна є їх нетто-імпортером. Правда, відразу хапатися за грушевий бізнес фахівці українцям не радять. Технологія вирощування груш набагато складніше яблук, пояснюють вони, груші не так морозостійкі.

До того ж у Західній Європі кілька років поспіль виробництво груш випереджає попит, і він не росте, як, втім, і на яблука.

Сьогодні Україна лише 45-а в світовому рейтингу грушевих експортерів, серед яких найбільші — Китай, Нідерланди, Бельгія, ПАР, Чилі та Італія.

Як ми повідомляли ще на початку жовтня, Олексій Дорошенко, директор Асоціації постачальників торговельних мереж, спрогнозував різкий зліт цін на груші в листопаді і що багато врожаю груш і яблук не долежить до зими через низьку якість.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.