Проблеми від російських економічних санкцій, що можуть виникнути у компаній, які закуповують і торгують товарами з Росії, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на думку Олександра Вовка, адвоката адвокатського об’єднання “Коларес”.

Зокрема, труднощі виникнуть у в FozzyGroup, що належить Володимиру Костельману і включає в себе мережі супермаркетів «Сільпо» та «Фора», а також компанії “Епіцентр К” Олександра та Галини Герег, які володіють крім будівельних гіпермаркетів аграрним бізнесом.

Та ж доля може очікувати мережу АТБ, що належить Геннадію Буткевичу.

Перш за все постраждають компанії, що мають прямі договори поставки, укладені з російськими суб’єктами господарювання, говорить юрист. Щоб подолати ці труднощі, їм доведеться переукладати аналогічні контракти на нові компанії, юридично не пов’язані з “подсанкционными” та їх бенефіціарами.

Як ми писали, три найбільші агрохолдингу України — МХП, Кернел і НІБУЛОН заявили, що їм не страшні санкції, оскільки вони не мають економічних зв’язків з Росією.

Всього в списку з 68 компаній більше двох десятків виявилися аграрними або пов’язаними з аграрної, харчовою промисловістю і продуктовим рітейлом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...