Найбільші агрохолдинги України, що потрапили в список економічних санкцій, введених Росією, відреагували на цей крок уряду РФ.

“Санкції, введені 1 листопада не вплинуть на діяльність “Кернел”, — свідчить сайт компанії.

При цьому холдинг, що належить Андрію Веревському, визнає, що володіє через спільне підприємство активом в Російській Федерації, проте вже кілька років не проводить діяльності на території РФ.

Про те, що заходи Росії не торкнуться бізнес-інтересів компанії — ні економічних, ні репутаційних, — повідомив І “Миронівський хлібопродукт” Юрія Косюка, оскільки “МХП” не торгує з Росією.

На території РФ немає ні рахунків, ні майна, ні виробництва компанії «НІБУЛОН» та її власника Олексія Вадатурського, повідомляє сайт холдингу. Офіційна заява уточнює: «Не ведемо ми і ніяких торгових відносин з російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років».

З 2013 року «НІБУЛОН» перестав купувати товари та обладнання російського виробництва, запевняє прес-центр.

«Такі дії з боку Росії досить очікувані, — так завершується реліз. — Це помста за патріотичну позицію Героя України Олексія Вадатурського щодо військової агресії на території України і анексії Кримського півострова».

Як ми писали, до списку економічних санкцій Росії потрапили понад два десятки компаній, пов’язаних з аграрною галуззю, а також частина їх власників.