Держпродспоживслужба вилучила з обігу на Кіровоградщині 7175 упаковок (приблизно 1,4 т) масла «Селянського солодковершкового» виробництва «Гранд молпродукт».

Згідно з повідомленням відомства, весь товар був фальсифікованим. Вміст немолочного жиру у ньому складав 85%, а органолептичні показники не відповідали даному виду продукції.

Продукт продавався під ТМ «Чутянка» і, згідно інформації на упаковці, мав містити 72,8% жиру. Масло викликало підозру у одного зі споживачів, який придбав його у мережевому магазині.

Споживачеві не сподобалися смакові властивості продукту, і після його звернення були проведені відповідні лабораторні аналізи.

Раніше понад тонну фальсифікованого вершкового масла вилучили в Херсонській області. В переліку – селянське солодковершкове виробництва «Барський молокозавод» (Вінницька область), масло екстра «Богодухівського молзаводу» (Харківська область), бутербродне «Волошкове поле», вироблене ПАТ «Юрія» (Черкаси), селянського виробництва компанії «Еней» та «Веселая деревня» (обидва — Житомирська область).

780 пачок та ще 504 кг було повернуто виробникам — компанії «Еней» та «Богодухівському молзаводу».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні фальсифікується 10% молочної продукції. Продуктів, які не витримали перевірки на показники безпечності, — ще більше, до 40%.

Також Держпродспоживслужба інформує, що за 9 місяців моніторингу порушень при реалізації вершкового масла в Україні їх виявили у 513 випадках. З цієї кількості в 185 випадках реалізацію масла було призупинено, у 463 — прийнято рішення про відкликання або знищення продуктів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.