Maxresdefault 2 1 696x392

“Миронівський хлібопродукт” — найбільший виробник курятини в країні — поміняв форму організації, перетворившись з публічного акціонерного товариства (ПАТ) у приватне акціонерне товариство (ПрАТ).

Про це свідчить інформація в SMIDA — базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, яка з’явилася 29 жовтня.

Згідно з цим записом, реорганізувати холдинг вирішили на позачергових загальних зборах його акціонерів 24 жовтня.

Це означає, що тепер МХП стає компанією, яка має статутний капітал, поділений на певну кількість акцій рівної номінальної вартості, і несе відповідальність за зобов’язаннями тільки майном товариства.

Акції холдингу будуть розподілятися тільки серед її засновників або заздалегідь певного кола людей, у противагу публічному акціонерному товариству.

Як ми писали раніше, «Миронівський хлібопродукт» планує придбати вертикально інтегровану компанію Perutnina Ptuj, яка володіє потужностями по вирощуванню курей-бройлерів у Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцоговині.

А в цілому Perutnina Ptuj веде діяльність в 22 країнах. У 2017 році Perutnina Ptuj планувала продати свої активи за €270 млн, тоді як зобов’язання оцінювалися в €133 млн.