Прогнози щодо скорочення посівів гречки в Україні до 40-50 тис. га – занадто оптимістичні. Якщо не вирішиться питання з імпортом російської крупи за демпінговими цінами, від неї взагалі відмовляться українські фермери. Таку думку в ефірі AgroFM висловив Микола Малієнко, голова Міжнародної асоціації виробників та переробників гречки. 

«Максимум, на що можна розраховувати – це окремі поодинокі площі. Їх посіють хлібокомбінати, які спеціалізуються на переробці гречаного зерна, щоб не втратити цей переробний напрямок. Я думаю, буде не більше 10-15 тис. га», — прогнозує експерт.

Для порівняння, у 2018 році посіви гречки склали 108 тис. га, роком раніше 185 тис. га.

Малієнко розповідає, що цією культурою в Україні займаються переважно невеликі виробники. Зазвичай вони сіють по 50-70 га. Дуже рідко – 150 га.

Врожайність гречки невисока. Торік в середньому по країні вона була на рівні 12 ц/га, зараз 14-15 ц/га. «Наше підприємство у минулому році зібрало 20 ц/га. У 2018-му на одній площі ми отримали 28 ц. Там, де посіяли пізніше – 11 ц/га», — зазначає він.

При цьому ціни на гречане зерно вже скотилися до 6000 грн/кг. Це навіть не покриває вартості затрачених ресурсів.

«Зараз вагонами до нас іде крупа з Казахстану, яку вони виготовляють з російської сировини. В Україні її продають по 10-10,5 грн/кг», — говорить експерт. І додає, що це ненадовго. Як тільки імпортери побачать, що в Україні зникло власне виробництво, ціни піднімуть в 2-3 рази. Це перспектива одного-двох років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.