Закінчення. Початок тут

Сьогодення: імпорт

Попри те, що Україна вже четвертии рік є нетто-експортером м’яса, імпорт також є. Основні імпортні позиції — це м’ясо птиці, свинина в деякі роки, субпродукти та сало.

Переважали в імпорті дешеві види м’яса та супутні продукти, які йшли в м’ясопереробку для здешевлення сировини. Так, імпортна ціна і м’яса птиці, і свинини була меншою за ціну відповідного м’яса, яке Україна експортувала.

З низького рівня у 2014 і 2015 роках імпорт м’яса птиці швидко зростав у 2016 і 2017-му (паралельно зі зростанням експорту). Торік досягнув 120 тис. т (тоді як експорт був понад 270 тис. т).

Тобто Україна все ж таки з повним правом може вважатися експортером м’яса птиці, але ми тепер розуміємо, що й імпорт є достатньо великим. Імпортується (останнім часом тільки з країн ЄС —Польщі, Німеччини, Угорщини) здебільшого заморожена недорога курятина механічного обвалювання.

Коштує таке м’ясо близько 40 центів за кг (без ПДВ), до того ж середня ціна курятини, яку Україна експортує, в середньому зараз на $1 більше. Квоти на безмитне ввезення в Україну з ЄС становлять 8-10 тис. т на рік (такі квоти діють і на експорт з України у ЄС, але вдвічі вищі).

Свинина, що йде в Україну, — це здебільшого дешеві обрізи, які називають тримінг

Фактично, цього вистачає тільки на місяць, а далі сплачується ще й ввізне мито (5-10%). Утім, за таких цін це несуттєво.

Імпорт свинини був на спаді починаючи з 2014 року, а 2016-го досягнув найнижчого рівня — 4 тис. тонн у перерахунку на вагу туші. Згодом, однак, на внутрішку ньому ринку вже почав відчуватися недостатній ресурс пропозиції через низьке поголів’я, ціни пішли вгору й відкрили дорогу для імпорту.

У 2017 році імпорт зріс удвічі й далі зростає. Свинина, що йде в Україну, — це здебільшого дешеві обрізи, які називають тримінг. Середня імпортна ціна становить близько $1,5/кг, тоді як у нашому експорті свинина приблизно на $1 дорожча.

Основні постачальники — країни ЄС: Німеччина, Нідерланди, Польща, Данія й інші. Після кількарічноі перерви поновилися також поставки з Канади.

Імпорт субпродуктів у 2016-му й 2017 роках був приблизно однаковий — 24 тис. тонн, що трохи менше, ніж у попередні роки. Отже, якихось тенденцій тут не видно. Купуємо субпродукти ми переважно в країнах ЄС.

український споживач не готовий купувати ковбасу, зроблену з м’яса

Імпорт сала коливається в останні роки, але традицшно є однією з найбільших імпортних позицій, яка поступається тільки м’ясу птиці. У 2014 році Україна взагалі імпортувала сала більше, ніж будь чого іншого з м’ясної групи.

Якщо аналізувати тенденції імпорту сала, то можна побачити, що він збільшується в періоди, коли український споживач не готовий купувати ковбасу, зроблену з м’яса.

Так було 2014 року, коли різко впала купівельна спроможність українців, і так є нині, коли ціни на м’ясо дуже сильно підскочили.

Середня ціна сала в імпорті в останні роки становила близько $ 0,6/кг, тобто у 2-3 рази менше, ніж коштувала свинина.

2018 року імпорт пришвидшився практично за всіма позиціями. Ось, зокрема, результати перших чотирьох місяців поточного року:

  • імпорт м’яса птиці збільшився на 28% проти відповідного періоду минулого року — з 32 до 41 тис. тонн;
  • імпорт свинини зріс майже в 5 разів — з 1 тис. до близько 5 тис. тонн;
  • імпорт субпродуктів збільшився на 44% — з 7 тис. до 11 тис. тонн;
  • імпорт сала збільшився на 56% — з 11 тис. до 17 тис. тонн.

Загальний імпорт по всій м’ясній групі зріс, таким чином, на 43%, або 22 тис. т до 74 тис. тонн. і перевищив усі очікування.

Маємо, що маємо

Статистика внутрішнього виробництва м’яса за січень-квітень тим часом показує зменшення обсягів лише на 12 тис. т. То для чого ж знадобилося збільшення імпорту на 22 тис. т, та ще й за скорочення експорту?

Очевидно, або зросло внутрішнє споживання, або зайві обсяги «зависли» десь по всьому ланцюгу — від виробника чи імпортеpa до кінцевого споживача.

Ситуація, коли споживання м’яса не збільшується, хоча ростуть доходи, є ненормальною

На правду більше схоже друге, бо офіційні дані показують, що принаймні на кінець березня тільки на переробних підприємствах було накопичено на 10 тис. тонн м’яса більше, ніж торік. На дуже слабкий попит цьогоріч нарікають і продавці м’яса.

Ситуація, коли споживання м’яса не збільшується, хоча ростуть доходи, є ненормальною. Таке зазвичай буває, коли ціни швидко піднімаються і на звикання споживачам потрібно кілька місяців.

Однак цього разу період звикання дещо розтягнувся, оскільки фаза стрімкого зростання цін почалася ще рік тому. Тобто маємо ситуацію, коли високі ціни стимулюють імпорт, який, насправді, й не потрібен, бо ні споживання, ні експорт не зростають.

Очевидно, що ринок перебуває в стані дисбалансу, й зниження внутрішніх цін здається найімовірнішим рішенням цього ринкового рівняння. Можна було б сподіватися ще на зростання світових цін на м’ясо, проте цього не відбувається і передумов для суттєвої корекції поки що не видно.

Втім, цілком імовірно, що в разі зниження внутрішніх цін, експорт м’яса з України все ж таки набере обертів. Імпорт, відповідно, пригальмується, й Україна продовжить покращувати своє сальдо зовнішньої торгівлі м’ясом.

Андрій ПАНКРАТОВ, аналітик ринку м’яса

Джерело: газета «АгроМаркет»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.