Компанія Grossdorf в грудні поточного року планує запустити поблизу м. Хмільник Вінницької області новий завод з виробництва рідких КАС-добрив.

Його потужність складе 70 тис. т, а можливості зберігання — 3 тис. т, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Зараз виготовляється обладнання, потім воно пройде випробування на основному виробництві, буде перевезено в Хмільник та змонтовано. Орієнтовно ці роботи займуть півтора-два місяці», — уточнив Сергій Рубан, комерційний директор Grossdorf.

Після запуску нового об’єкта потужності Grossdorf з виробництва КАС складуть 480 тис. т.

До речі, це вже третій завод, який буде запущений компанією в 2018 р. Раніше були запущені виробництва в Одеській області та Черкаській.

Необхідність будівництва нових об’єктів обумовлена проблемами із залізничною логістикою, пояснюють в Grossdorf. Якщо раніше можна було зробити упор на перевезення, то зараз доводиться будувати заводи в основних регіонах, де є найбільша потреба у добривах.

У 2019 році заплановано відкрити ще три підприємства з виготовлення КАС і два з виробництва компактованих добрив.

«У ПАТ «Укрзалізниця» найближчі два роки будуть проблеми із забезпеченням рухомого складу, нових цистерн і тепловозів. Законопроект про допуск приватної тяги Верховною Радою провалений, а значить питання реформування цього державного монополіста знову відкладений», — додає Рубан.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Укрзалізниця” відмовляється подавати залізничні піввагони для транспортування мінеральних добрив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.