Найбільш рентабельними ягодами в Україні за результатами поточного сезону стануть лохина і суниця садова. Таким припущенням в інтерв’ю east-fruit поділився Олег Босий, керуючий партнер «ФруТек».

І це незважаючи на зниження в порівнянні з минулим роком цін на ранню лохину, а також тривале просідання ціни посеред сезону.

Що ж стосується полуниці, експерт зазначає, що кілька років поспіль площі під нею скорочувалися, а це призвело до дефіциту ягоди на ринку.

«Якщо торік відчувалася нестача якісної товарної ягоди для свіжого ринку, то в поточному сезоні недобрали планові обсяги практично всі переробні підприємства», — говорить представник «ФруТек».

При цьому він зазначає, що роль України на світовому ринку ягід, як і раніше, зводиться до постачань сировини для переробників.

«Тут ми поки конкурентні в порівнянні з сусідами. Але в той же час важливо працювати над впровадженням сортів, технологій вирощування та післязбиральної доробки, для того, щоб отримати якість, яке чекають на ринку свіжої продукції», — додав фахівець.

Нагадаємо, Олександр Хорєв, експерт плодоовочевих ринків та аналітик ФАО, радить виробникам, аби втримати ціни, шукати нові канали реалізації ягід.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...