На продажах м’яти в горщиках можна заробити 100 тис. грн на рік, маючи для вирощування близько гектара землі і налагоджену логістику. Такими розрахунками поділилася Людмила Баранник, директор «Спаського розплідника», передає propozitsiya.

Вона зазначає, що на одній рослині можна виторгувати мінімум 10-15 грн, навіть просто взявши його за 15 грн, адже ринкова ціна на такий товар складає 25-30 грн.

Ринок м’яти та інших пряних рослин в Україні поки не заповнений.  Якщо порівнювати з європейським, то його потенціал реалізований всього на 10%.

Разом з тим, в Україні зростає попит на свіжі напої, особливо влітку. А з ним – і попит на марокканську м’яту, яка використовується для приготування мохіто.

Також м’яту купують для прикрашання терас і підвіконь. Багато хто цікавиться яблучною м’ятою, яка є одночасно і пряною, і декоративною рослиною.

«Якщо виробник розуміє, що саме, в якій кількості і кому він збирається продавати, то це дуже легкий і швидкий старт, і тоді займатися вирощуванням і продажем м’яти вигідно», — каже директор розплідника.

Нагадаємо, в Україні спостерігається стабільний дефіцит м’яти і меліси. Сушену сировину зараз скуповують оптом по 50 грн/кг.

Історію успіху про те, як біржовий трейдер став експортером лікарських трав і чому він такий спокійний – читайте тут.