Україна виробляє 45% всієї не ГМ сої в Європі. Такими даними в ефірі AgroFM поділилася Ольга Шпачук, менеджер з розвитку ринку асоціації Donau Soja.

За її словами, таку продукцію дуже охоче купують в країнах Євросоюзу. Щороку там споживається 16,5 млн т сої. Із них приблизно 80% доводиться на імпорт.

Основні постачальники – це країни Латинської Америки. Вони мають значно нижчу собівартість вирощування цієї культури, кращі умови вирощування та величезні врожаї. Єдиним недоліком є те, що ця їх соя – генно модифікована.

«Але європейський споживач бажає мати екологічну, здорову продукцію і розуміти постачальників всіх інгредієнтів цієї продукції. Латинська Америка для них є далеким та незрозумілим постачальником. Натомість Україна значно ближча до споживача і має реальну змогу постачати», — додає Володимир Пугачов, регіональний менеджер з якості Donau Soja.

Зараз у нас вирощується приблизно 4 млн т сої. Близько половини експортується.

При цьому врожайність культури набагато нижча, ніж в ЄС. Якщо там збирають на рівні 4 т/га, то в Україні в середньому 2 т/га.

Але якщо у короткостроковому періоді фермери приділятимуть увагу розвитку технологій, то без збільшення посівних площ вони можуть наростити врожаї вдвічі, вважає Пугачов. Для цього Donau Soja готова поділитися з українськими виробниками технологічними напрацюваннями сербських фахівців.

Залишається єдина складність – виконати контракт на поставку не ГМ-товару. Фахівець розповідає, що в Україні існують ризики змішування партій в портах. І якщо на 1000 бобів 9 виявляться генно модифікованими, вся партія вважатиметься контамінованою.

До слова, в період з 2010 по 2017 середньорічний темп зростання виробництва сої в Україні складав 20%. Раніше цей показник оцінювався на рівні 13%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.