Вночі з 16 на 17 жовтня в Канаді стартував вільний продаж марихуани в рекреаційних цілях, тобто для отримання задоволення, повідомляє CBC.

Люди у 20.00 займали черги біля цілодобових магазинів, де вже були виставлені цінники на траву, і очікували 00.00 годин. Першими отоваритися наркотичним канабісом, який Канада легалізувала з 17 жовтня, змогли жителі Ньюфаундленду і Лабрадора, які потрапляють в часові пояси на годину раніше.

«Це була моя мрія — стати людиною, яка купить перший юридично законний грам марихуани в Канаді», — говорить Ян Пауер, якому пощастило зайняти чергу біля магазину першим.

“Коли ви останній раз купили пакет трави і отримали за неї чек?”— посміхнувся йому Брюс Лінтон, гендиректор Canopy Growth, однієї з найбільших канадських компаній, що виробляють і продають в роздріб канабіс.

«Хвости» у сотні людей, охочих вдихнути вільний дим вітчизни, потрапили в численні об’єктиви телекомпаній, які широко висвітлювали цю подію.

За словами Лінтона, в один з магазинів його компанії в Онтаріо зайшла за «планом» навіть 102-річна жінка.

Причому, в перший день, точніше, ніч продажів, всім бажаючим відсвяткувати цю подію потрібно було вкластися з покупкою до другої години ночі. Саме до цього моменту і починаючи з 9 ранку дозволений продаж марихуани в Канаді.

Пауер сподівається, що ця подія тепер назавжди прибере в його країні з вживання марихуани клеймо злочинного заняття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.