Згідно з дослідженням Corteva Agriscience, проведеного в 17 країнах на п’яти континентах, 72% опитаних жінок, які працюють в агро, сказали, що в цій сфері для повного досягнення рівності статей будуть потрібні десятиліття, пише American Agriculturist.

Дослідження проводили і в розвинених країнах, і тих, що розвиваються, серед понад 4 тис респондентів. Причому найбільше про дискримінацію жінок у сільському господарстві заявили індіанки (78%), а найменше від неї страждають американки (52%).

Тільки половина опитаних сказали, що в агро вони так само успішні, як їх колеги-чоловіки. 42% відповіли, що у них є ті ж можливості, що і у сильної статі.

І лише 38% заявили, що мають право приймати рішення про те, як розпоряджатися доходами, заробленими ними у сільському господарстві.

Близько 40% повідомили, що заробляють в агро менше чоловіка, і у них взагалі менший доступ до фінансування.

Більше половини представниць прекрасної статі сказали, що у них немає достатнього доступу до освіти та високих технологій в агро, щоб стати більш успішними.

До речі 80 % опитаних саме цю причину назвали в якості шляху подолання гендерної нерівності. 76% жінок не вистачає правової та правоохоронної підтримки, коли вони стикаються з дискримінацією на селі.

Приблизно таке ж число вважають, що про успіхи жінок в агро так само, як і про їх дискримінацію, потрібно більше говорити в ЗМІ. Тим більше, що вони складають майже половину всіх фермерів світу.

Раніше ми публікували фоторепортаж Одри Мулкерн з США, яка показує працю і життя жінок, що працюють в сільському господарстві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...