Міжнародна група вчених, яку очолив доктор наук Марко Спрингман з Оксфордського університету, провела дослідження про вплив змін клімату і зростання населення на сільське господарство.

Воно закликає жителів планети до переходу на гнучку рослинну дієту, при якій м’ясо їдять менше одного разу на тиждень.

За даними FAO, тваринництво дає близько 14,5 % глобальних викидів парникових газів. Тому масове зниження споживання м’ясних продуктів в поєднанні зі стрімко мінливими агротехнологіями гарантує виживання людства, підкреслює дослідження.

Глобальне потепління сильно впливає на виробництво продовольства, і, за підрахунками вчених, кожен додатковий градус тепла знижує світові врожаї пшениці на 6%, а рису — на 10%.

Якщо не вживати ніяких дій, то до 2050 року вплив аграрного виробництва на природу зросте до 90%, стверджують автори наукового звіту.

Це означає, що планета більше не буде «безпечним простором для людства».

«Важливим першим кроком було б узгодження національних дієтичних рекомендацій з останніми дослідженнями про здорове харчування і вплив дієт на навколишнє середовище», — йдеться в доповіді.

Фахівці закликають також до різкого скорочення харчових відходів, поліпшення управління прісноводними ресурсами, застосування регульованих добрив і великих інвестицій у сільськогосподарську інфраструктуру та освітні кампанії.

“Коли рішення впроваджуються узгоджено всіма країнами, простіше досягти стійкого зростання населення”, — підсумовує Спрінгманн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.