Українська Держпродспоживслужба отримала лист від фітосанітарної служби Індонезії з новими вимогами щодо експорту пшениці. Відтепер хлібні вантажі мають проходити обробку при температурі 70-80 градусів.

Українська зернова асоціація називає цю вимогу дискримінаційною по відношенню до вітчизняного зерна і розглядає її як новий нетарифний бар’єр.

«Для нас як трейдерів дуже складно виконати цю вимогу, адже немає такого обладнання. І, звичайно ж, лякають якісні показники пшениці після такої обробки», — говорить Микола Горбачьов, президент УЗА.

Фактично такий крок призведе до зменшення кількості експортерів, адже деякі компанії не зможуть виконати цю вимогу. Впаде рівень конкуренції на ринку, зросте ціна.

«Також незрозуміло, чи потрібно обробляти абсолютно всі вантажі, які йдуть до цієї країни, чи обробка буде вибірковою — лише тих партій, де виявлено грибки Tilletia indica, Tilletia tritici та Tilletia laevis», — зазначає Горбачьов і додає, що УЗА вже звернулася за роз’ясненнями до української Держпродспоживслужби та фітосанітарної служби Індонезії.

У листопаді він також планує підняти це питання на засіданні агротрейдерів в Пекіні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Індонезія стає найбільшим імпортером пшениці у світі, витісняючи з цієї позиції Єгипет.

Причому зростання імпорту відбувається саме за рахунок Причорноморського регіону, в який входить і Україна. Тільки за першу половину нинішнього сезону поставки пшениці до Індонезії з України зросли на 33% і склали 1784 тис. тонн. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.