За дев’ять місяців 2018 року Україна імпортувала вдесятеро більше свинини, ніж експортувала. І це в грошовому вираженні, а за вагою — в 13 разів більше, свідчить митна статистика.

З січня по вересень в країну ввезли 19,6 тис. тонн свинячого м’яса на $36,8 млн. — в основному з Німеччини, Голландії та Данії. У той же час Україна поставила близько 1,5 тис. т на суму $3,2 млн в Гонконг, Грузію, В’єтнам та інші країни.

Причому в порівнянні з 2017 роком експорт свинини істотно впав, а імпорт виріс.

У той же час український експорт курятини за 9 місяців цього року виявився в два з половиною рази більше по вазі, ніж ввезене в країну куряче м’ясо. 243,7 тис. т проти 99 тис. т. Правда, в грошовому вираженні сальдо виявилася майже врівноваженим: експорт — $38 млн, імпорт — $39 млн.

Як ми писали раніше, імпортна свинина коштує Україні дешевше, і в грошовому вираженні витрати на зарубіжну свинину зросли в 3,5 рази, товарна структура імпорту стала різноманітніше.

Водночас свинина переходить для українців у розряд делікатесів. Середньостатистичний житель країни споживає в рік 19-20 кг свинини. Для порівняння: у розвинених країнах Європейського Союзу (Австрія, Чехія, Франція, Данія) цей показник становить 40 кг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.