У сезоні 2017/2018 урожай ріпаку в Україні виріс, проте його переробка скоротилася, пише газета «АгроМаркет», посилаючись на дані Юлії Іваницької, аналітика олійного ринку «АПК-Інформ».

У поточному маркетинговому році країна переробила 140 тис. т ріпаку — на 12% менше, ніж сезоном раніше.

За даними Іваницької, переробка досягла мінімуму останніх п’яти років, хоча збір його навпаки зріс до десятирічного максимуму, і пропозиція олійної збільшилася вдвічі.

Як ми писали, раніше, ті ж аналітики “АПК-Інформ” в середині серпня навпаки прогнозували збільшення переробки ріпаку майже на 30% — до 180 тис. т.

Різка зміна тренда Іваницька пояснює високим попитом на сировину ріпаку — насамперед з боку країн ЄС. Вони завантажують свої переробні потужності дешевим українським ріпаком, розповідає експерт.

Це дає підтримку експортним цінам, які стають високими і знижують маржинальність переробки, резюмує Іваницька.

У підсумку на переробку ріпаку в цьому сезоні працювали лише десять українських компаній, серед яких “Оліяр”, “Вінницький МЖК”, “ГрадОлія”, “АДМ Іллічівськ” і “ЗахідАгро ІНВЕСТ”.

Крім того, ми повідомляли, що в сезоні 2017/2018 господарства нарощують площі під ріпаком на 30-60% у зв’язку з хорошою погодою і зростаючою маржею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.