На озері Крюельсхоф під Лохмаром (Німеччина) минулого тижня відбувся заплив на гарбузах.

Як повідомляють euronews, захід проходив тут вже втретє. І хоча тих, хто зважився, було небагато, найспритніші з них отримали цінні призи — від €50 до €300.

Згідно з правилами, плавці повинні були перетнути озеро на саморобних «байдарках», вирізаних з гігантських гарбузів. Гігантських – це означає не менше 250 кг.

Учасники зізнаються, що веслування в гарбузі дається нелегко. Особливо, якщо плисти проти вітру. Все ж, на фініші всі вони були переповнені емоціями.

Варто відзначити, що подібні запливи проходять не тільки в Німеччині. Найближної неділі, наприклад, запланована гарбузова регата на озері Песакид в Виздоре (Канада).

Для учасників підготовлені дистанції в 6 і 12 км. Правила ті ж — якомога швидше перетнути водну гладь і не перевернутися.

Тут захід пройде вже в 20-й раз. Очікується, що в ньому візьме участь 12 саморобних «човнів». Вперше заявлено судно з екіпажем 4 людини.

Ще через тиждень, 20 жовтня, відбудеться заплив на Західному узбережжі в Орегоні (США).

Крім традиційної регати тут передбачені інші розваги з гарбузами: гольф, боулінг з гарбузами, приготування їжі з гарбуза і багато іншого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...