Ціни на овочі «борщового набору» в Україні зараз у півтора-два рази перевищують минулорічні. Таким спостереженням діляться аналітики «Інфо-Шувар».

За останній місяць цінники зросли на 10-15%, хоча зазвичай зі збором врожаю завжди спостерігалось подешевшання.

Тетяна Гетьман, експерт плодоовочевого ринку, пояснює, що на вартість овочів впливає зниження врожаю. Але схоже, це не єдиний і далеко не основний фактор.

«Фермерів і перекупників дуже надихнули високі ціни в кінці минулого сезону, тому фермери не поспішають продавати зібраний врожай, тоді як активність перекупників постійно зростає. Але треба пам’ятати, що перегрітий ринок — це досить небезпечне явище, — коментує Гетьман. — Стриманий в сховищах обсяг українських овочів обов’язково з’явиться на ринку, а до цього моменту можуть заробляти імпортери».

В цьому році Україна вже почала імпортувати моркву та цибулю. Зокрема, білоруська морква з’явилася на вітчизняних прилавках в самий розпал сезону. Минулого місяця на гуртових ринках її продавали по 9-10 грн/кг.

Раніше AgroDay писав, що в Україні скорочуються площі під овочами борщового набору. Єдиний регіон, де спостерігається позитивна динаміка, — Херсонщина. Там збільшили площі під помідорами на 4,3%, а під часником навіть потроїли. Натомість капусти, цибулі та огірків теж посіяли менше.

Експерти вважають, що з боку фермерів це не відмова від овочів, а певна оптимізація. По-перше, в раціоні українців «борщового набору» меншає. Вони все частіше віддають перевагу зеленим овочам, томатам, тощо. Окрім того, вирощувати традиційні овочі не спонукають ціни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.