В Україні вирощуванням трюфелів вже займається близько 50 осіб. Вони або відшукали старі плантації, або вже працюють, щоб закладати власні. Про це в інтерв’ю agronews розповів Олександр Джига, котрий уже кілька років вирощує на Вінничині найдорожчі гриби.

«Хтось бере матеріал за кордоном, хтось бере місцевий трюфель для розмноження», — зазначає фермер.

Сам Джига має трюфельну плантацію площею 1,5 га. Наступної весни планує закласти ще стільки ж. Перші гриби з нової плантації отримають уже в 2021-му.

Проте він зазначає, що ринок трюфеля поки що в Україні не сформований. Попит забезпечують окремі ресторани. Зазвичай він задовольняється за рахунок імпорту.

«Одна з українських мереж на тиждень готова брати 15 кг трюфеля. Єдина умова, це щоб товар надходив на постійній основі. Інша мережа ресторанів хотіла отримувати 10 кг на тиждень, але ми відмовили, бо поки що нема стабільного об’єму», — говорить Джига.

На часі в Україні планується створення професійної асоціації виробників трюфелів. В цьому допомагають італійці та іспанці, які бачать тут перспективу з виробництва грибів і в майбутньому хотіли би їх купувати.

Європейці готові ділитися досвідом та запрошують українських фермерів відвідати свої плантації, говорить Джига. А ще обіцяють навчити просуванню продукції.

До слова, нині найбільшим виробником дикорослого трюфелю є Болгарія. Також промисел розвинений у Словаччині та Румунії. За розміром промислових плантації лідирує Іспанія.

Нагадаємо, раніше AgroDay писав, що з двохгектарної плантації на Сицилії щороку збирають 200 кг трюфельного золота.