Якщо виготовляти вино індустріальним способом, то вийти в прибуток можна через 5-6 років. Мова йде про обсяги виробництва в 10-20-50 млн пляшок.

Але є й інший підхід, європейський, широко розповсюджений, наприклад, у Франції чи Італії. Там працює безліч невеликих виноробів, які виготовляють 100-200-250 тис. пляшок свого продукту. Таке виробництво в Україні окуповуватиметься 15, а то і всі 20 років, поділився в ефірі AgroFM поділився Іван Плачков, засновник та власник сімейної виноробні «Колоніст».

Тобто це дуже довготривалі інвестиції. Але сам підхід передбачає більше творчості, такі вина краще цінуються і є більш дорогими.

Крім того, якщо торгова марка набула популярності серед споживачів, стала авторитетною, то вона проживе 50-100 і навіть більше років.

«У нас, наприклад, 34 га виноградників. Виготовляємо 250 тис. пляшок тихого вина і 20 тис. ігристого. Якщо порівнювати з іншими українськими виробниками, це дуже невеликий обсяг. Але за европейськими стандартами, це таке собі середнє виробництво», — розповідає Плачков.

За його словами, в 2005 році «Колоніст» планував до 2013-го вийти на нульову рентабельність. Але коли курс долара з 8 грн виріс до 28 грн, то витрати на виробництво збільшились. Все тому, що частина матеріалів – пляшки, корки, папір для етикеток — купується за кордоном за валюту.

Фактично отримувати прибуток почали тільки зараз, тобто через 13 років.

Плачков зазначає, що зараз розпочати виробництво мало б стати значно легше. Нещодавно в Україні прийняли закон, який скасовує необхідність отримувати незліченну кількість дозволів. Проте досі не розроблені підзаконні акти, які допомогли би втілити нові норми в життя.

Також існують складнощі з землею. В очікуванні зняття мораторію власники не хочуть здавати в оренду свої ділянки на довгий період.